GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2022 14:39

Adliye'de can pazarı!..

Sakarya Adliyesi'ne Kocaeli'den duruşma için gelen 77 yaşındaki Adnan Y, adliye koridorunda beklerken birden bire fenalaşarak yere yığıldı.Yaşlı adamın kalp krizi geçirdiğinin anlaşılması üzerine o anda yaşama döndürmek için büyük bir mücadele başladı.

Adliye'de can pazarı!..

 Kocaeli'den, Sakarya haberleri">Sakarya Adliyesi'ne duruşma için gelen 77 yaşındaki Adnan Y. adliyede duruşma saatini beklerken kalp krizi geçirdi. Adliye'de görevli personel ve adli tıp doktorunun müdahalesi ile hayata döndürülen yaşlı adam, 112 ambulansı ile Yenikent Devlet Hastanesine kaldırılarak hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı
  Alınan bilgilere göre Kocaeli'de yaşayan 77 yaşındaki Adnan Y., Sakarya Asliye Hukuk Mahkemesi'ndeki davasının duruşması için Sakarya Adliyesine geldi. Yaşlı adam  saat 11.00 sıralarında duruşma saatini beklerken, bir anda yere yığıldı. Çevredekilerin şaşkın bakışları altında yere düşen yaşlı adama ilk müdahale bekleyen vatandaşlar ve adliye personeli yaptı. Adliye'de bulunan adli tıp uzmanı doktorun gelmesiyle kalp masajı yapılan yaşlı adam hayata döndürüldükten sonra gelen 112 ekibiyle Yenikent Devlet Hastanesine kaldırıldı.
 Hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan yaşlı adamın sağlık durumunun ağır olduğu belirlendi.

EditörEditör