SPOR
Giriş Tarihi : 24-06-2021 15:54   Güncelleme : 24-06-2021 15:54

Akkuş: Mahkemeye gitmiyoruz ve bir daha aday olmayacağım

Sakaryaspor Kongresini sonuçlarına itiraz edeceklerini duyuran Aday Uğur Akuş'tan yeni bir açıklama daha geldi. Akkuş yaptığı açıklamada, "Seçimde yaşananları Sakaryaspor'un menfaatleri için mahkemeye taşımayacağız" dedi.

Akkuş: Mahkemeye gitmiyoruz ve bir daha aday olmayacağım

Sakaryaspor'da hafta başı gerçekleşen kongrede imza atan delege sayısından fazla çıkmasının ardından karara itiraz edeceklerini duyuran Uğur Akkuş'tan yeni açıklama geldi.

İşte Uğur Akkuş'un o açıklaması:

“Değerli Sakaryaspor taraftarlarını, basın mensuplarını ve kamuoyunu bilgilendirme; Anadolunun doğan güneşi, birçok kez küllerinden doğan şehrin takımı Sakaryaspor gönlümüzün baş köşesinden her zaman yer alacaktır. Son seçimde hakkımızın yendiğini sonuna kadar biliyoruz. Fakat bizim her zaman amacımız Sakaryaspor’un başarısı ve iyiliğidir.  Seçimde yaşananları Sakaryaspor'un menfaatleri için mahkemeye taşımayacağız. Amacımız mahkemeye verip kulübe zarar vermek değildir.  Amacımız Sakaryaspor'a destek vermek ve Sakarya şehrini bütünleştirerek Türk futboluna hizmet etmektir. Bugüne kadar bize destek veren, vermeyen; oy veren, vermeyen tüm değerli Sakaryaspor taraftarlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Sakaryaspor’daki Başkanlık sürecimin bu kongre ile son bulduğunu belirtmek isterim. Taraftarlarımıza ve tüm değerli Sakarya halkına misafirperverliklerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bende bundan sonra Bir Sakaryalıyım, Sakaryaspor'un ve Sakaryaspor sevdalılarının her zaman yanında olacağım. Her zaman kalbimde olacaksınız. “