YEREL
Giriş Tarihi : 15-05-2022 13:13

Akyazı Belediyesi Güzlek Mesire Alanına görkemli açılış

Akyazı Belediyesi Güzlek Mesire, Spor, Karavan, Yürüyüş ve Kamp Alanı görkemli bir törenle açıldı. Hıdrellez Şenliği ile birlikte gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Akyazı’mıza çok yakışacak olan yeni mesire alanımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Akyazı Belediyesi Güzlek Mesire Alanına görkemli açılış

Akyazı Belediyesi Güzlek Mesire, Spor, Karavan, Yürüyüş ve Kamp Alanı dün Hıdrellez Şenliği ile birlikte gerçekleştirilen törenle açıldı. Orman içerisinde yer alan ve içerisinde basketbol, futbol ve voleybol sahaları, dev salıncak, oyun grupları, spor aletleri, piknik alanları, mescit ve idari bina yer alan tesisin açılışında vatandaşlar müzik, halk oyunları ve birçok aktivite ile keyifli vakit geçirdi. Çocuklar kurulan oyun grupları ile doyasıya eğlendi.

Hıdrellez Şenliği ile birlikte gerçekleştirilen açılış töreni İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlarken açılış konuşmasını gerçekleştiren Güzlek Mahalle Muhtarı Selim Akyazıcı, tesisin hizmete girmesindeki emeklerinden dolayı Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a teşekkür etti. Akyazı’da yeni bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Belediye Başkanı Bilal Soykan ise, "Dünya’da ve ülkemizde pandemi ile birlikte değişen tatil anlayışımızla birlikte planlamasını birkaç aydır yaptığımız ve vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirip, anılar biriktireceği bir mesire alanını oluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

ErenEren