GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2021 12:51   Güncelleme : 07-10-2021 12:51

Akyazı'nın yeni İlçe Emniyet Müdürü belli oldu

Akyazı ilçe Emniyet Müdürü Ercan Aykan'ın emekli olması sonrası Akyazı ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine Hasan Fehmi Talay atandı.

Akyazı'nın yeni İlçe Emniyet Müdürü belli oldu
Akyazı ilçe Emniyet Müdürü Ercan Aykan’ın emekli olması sonrası Akyazı ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine Hasan Fehmi Talay atandı.

Neredeyse her yıl müdür değişikliğine uğrayan Tayinci müdürlerin ara durağı haline gelen Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğünde yine görev değişimi oldu.

Yaklaşık 1 yıl önce Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Ercan Aykan’ın emekli olması nedeniyle yerine İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Hasan Fehmi Talay atandı.

Hasan Fehmi Talay Kimdir?
Hasan Fehmi Talay 1964 doğumlu olup Aslen Erzurumludur. İlk orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. AÖF kamu yönetimi mezunu olup 1989 yılında mesleğe ilk adımını attı. 10 yıl Gaziantep ve Elazığ illerinde görev yaptıktan sonra 1999 yılından bugüne kadar İstanbul'da görev yaptı. Evli iki çocuk babası olan  emniyet müdür yardımcısı Hasan Fehmi Talay, sağlıklı yaşamı destekleyen, yürüyüş sporunu aktif olarak yaparak herkese örnek olan bir bürokrat.