SPOR
Giriş Tarihi : 24-06-2021 16:50   Güncelleme : 24-06-2021 16:55

Aziz Yıldırım'ın basın toplantısında konu Sakarya'ya nasıl geldi? Yıldırım'a ilginç soru!

Fenerbahçe'nin efsane başkanı Aziz Yıldırım'ın toplantısında söz döndü dolaştı Sakarya'ya geldi. Toplantıda atmosferi yükselten "Tank Palet gibi Fenerbahçe'de satılır mı? sorusu...

Aziz Yıldırım'ın basın toplantısında konu Sakarya'ya nasıl geldi? Yıldırım'a ilginç soru!

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, 3 Haziran 2018’de seçimi kaybettiği günden bu yana ilk kez basın toplantısı düzenledi.

Sözlerine başkanlığa aday olmayacağını ifade ederek başlayan Aziz Yıldırım, Ali Koç yönetimini çok ağır şekilde eleştirdi.

Toplantının sonlarına doğru Aziz Yıldırım'a yöneltilen Sakarya örnekli bir soru toplantı salonunda bir anda tansiyonun yükselmesine neden oldu. 

Salondaki ismi Ahmet olduğu anlaşılan gazetecilerden biri "Aziz Sakarya'da bir dedikodu var Katar'a Tank Palet Fabrikası satıldı ya aynı onun gibi Fenerbahçe kulübünü de ilk önce kiralık vereceklermiş daha sonra Katar'a satacaklarmış" diye sordu.

Yaptığı açıklamalarla Fenerbahçe yönetimini adeta bombalayan Aziz Yıldırım gazetecinin bu sorusuna da "Bırakın bu işleri, kimse Fenerbahçe kulübünü satamaz. Fenerbahçe'yi satmak için 34 bin üyenin 3'te ikisinin imzası lazım... Böyle şeyleri dillendirmeyin. Sonra olmayacak iş olur" dedi.