GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2021 17:35   Güncelleme : 07-10-2021 17:35

Başkan Babaoğlu'ndan 'çalıyorlar' ile ilgili ilk açıklama!

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin'in 'Çalıyorlar' açıklamalarına ilk kez dün gerçekleştirilen meclis toplantısında cevap verdi. Babaoğlu, 'İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir ancak bu hukuk işlerine taşıyıp bir suç unsuru taşıyorsa, suç duyurusunda bulunmazsak, kabullenmiş gibi olacaksak suç duyurusunda bulunuruz.' dedi.

Başkan Babaoğlu'ndan 'çalıyorlar' ile ilgili ilk açıklama!
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin'in 'Çalıyorlar' açıklamalarına ilk kez dün gerçekleştirilen meclis toplantısında cevap verdi. Babaoğlu, "İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir ancak bu hukuk işlerine taşıyıp bir suç unsuru taşıyorsa, suç duyurusunda bulunmazsak, kabullenmiş gibi olacaksak suç duyurusunda bulunuruz." dedi.

Hendek Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis toplantısı, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Başkanlığında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı salonunda yapıldı. 

16 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı Hendek Belediye Meclisinde toplantıyı takip eden bir gazeteci, Başkan Turgut Babaoğlu'na Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin sizi de iççine dahil ederek çalıyorlar iddiasında bulundu. Suç duyurusunda bulunmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu yöneltti.

Konuya vakıf olmadığını belirten Babaoğlu, "İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir ancak bu hukuk işlerine taşıyıp bir suç unsuru taşıyorsa, suç duyurusunda bulunmazsak, kabullenmiş gibi olacaksak suç duyurusunda bulunuruz." yanıtını verdi.