GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-06-2021 14:24   Güncelleme : 17-06-2021 14:24

Başkan Yüce gençlerle buluştu

AKP İl Gençlik Kolları yönetimi ile buluşan Başkan Ekrem Yüce, “Ülkemizi 2023 hedefine, 2053 ve 2071 vizyonuna ulaştıracak, başarılarıyla milletimizin gururu olacak genç kardeşlerime inanıyor ve güveniyorum” dedi.

Başkan Yüce gençlerle buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YüceAKP İl Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısına katıldı. İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan ve yönetimi ile buluşan Başkan Yüce, gençlerin çalışmalarının büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, başarı dileklerinde bulundu. İl Gençlik Kolları yönetim üyeleriyle tanışan Başkan Yüce, gençleri kutlu yolculukta yalnız bırakmayacağına dikkat çekti.

 

HEP BİRLİKTE MÜŞAHADE ETTİK

Ziyarette konuşan Başkan Yüce, “Genç yaşta siyasete atıldığınız bu dönemin ideallerinizi hayata geçirmeye başladığınız bir dönem olduğunu ifade etmeliyim. Siyasetin merkezinde aktif bir rol üstleniyorsunuz. Geride bıraktığımız süreçte de AK Parti ile ülkemizin kat ettiği yolu hep birlikte müşahede ettik, ediyoruz. Sizler de gelecekte partimizi 2053 vizyonuna ulaştıracak, ülkemizin ve şehirlerimizin gelişimi için hareket edeceksiniz. Ancak şunu unutmayalım; her gün daha iyiyi düşünelim, daha fazla çalışalım. Hataları örtelim, birbirimize sahip çıkalım. Bu vesileyle inandığı yolda yürümeye devam eden genç kardeşlerime gönülden başarılar diliyorum.” dedi.