YEREL
Giriş Tarihi : 06-06-2022 15:25

Bu trafik kazasında dikkat çeken detay!

Akyazı Ada Caddesinde çarşı istikametine seyir halindeki motosiklet aniden yola çıkan Halk dilinde Pat Pat olarak bilinen tarım aracı ile çarpışı Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü yaralandı. Buraya kadar normal bir trafik kazası olarak görülen bu kazada öne çıkan ayrıntı pat pat tabir edilen tarım aracının şehiriçi trafiğine nasıl girebildiği

Bu trafik kazasında dikkat çeken detay!

Akyazı  İlçesinin Ada Caddesinde çarşı istikametine seyir halindeki motosiklet aniden yola çıkan Halk dilinde Pat Pat olarak bilinen zirai tarım aracı ile çarpıştı Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Yaralıya ilk müdahale o anda yoldan geçen ilçe jandarma ekipleri tarafından yapılırken.112 Acil çağrı merkezinden de yardım istendi.

Olay yerine gelen Ambulans Sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleleri yaptıktan sonra Akyazı Devlet Hastanesine kaldırdılar.

Burada yapılan müdahaleler sonrası yaralı Motosiklet sürücüsü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilirken Polis kaza ile ilgili inceleme başlatırken kazaya karışan pat pat tabir edilen zirai tarım aracının ilçede trafiğe nasıl girebildiği oldu.. Bu araçların trafikte kullanılmaları yasak..

ErenEren