GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-06-2021 13:01   Güncelleme : 05-06-2021 13:01

Cumhur Genç'in transfer listesi hazır

Sakaryaspor genel kurulu öncesinde ismi başkan adaylığı için geçen Cumhur Genç'in transfer listesinin hazır olduğu öğrenildi

Cumhur Genç'in transfer listesi hazır
Sakaryaspor genel kurulu öncesinde ismi başkan adaylığı için geçen Cumhur Genç’in transfer listesinin hazır olduğu öğrenildi

Sakaryaspor genel kurulu öncesinde ismi başkan adaylığı için geçen Cumhur Genç’in transfer listesinin hazır olduğu öğrenildi. Teknik Direktör olarak önceki gün Ercüment Coşkundere ile prensip anlaşmasına varan Genç ve ekibi ilk olarak yeşil siyahlı taraftarların yakından tanıdığı birkaç isimle el sıkıştı.


Sakaryaspor’da daha önce forma giyen ve geçtiğimiz sezonu 2.Lig ekiplerinden Hekimoğlu Trabzon’da geçiren Serkan Odabaşoğlu ve Oğuz Kocabal ile prensip anlaşması yapan Genç, Batuhan Karadeniz ile ise görüşmesine rağmen anlaşma sağlayamadığı öğrenildi. Burhan Eşer , Serdar Eylik ve Cengizhan Akgün gibi bazı isimlerle temasa geçen Cumhur Genç’in Uşakspor’dan Kadir Arı ile prensip anlaşması sağladığı öğrenildi.
Kaleci Oğuz Çalışkan, Berkaycan Değirmencioğlu, Ümit Yasin Arslan, Ali Özgün gibi isimleri takımda tutmayı düşünen Genç’in kongre sonrası çok kısa sürede kadroyu kurup 15 Temmuz’da kampa gitmeyi planladığı gelen bilgiler arasında.