GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-04-2024 11:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden Sakarya'ya gelecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimden zaferle ayrılan illeri yeniden ziyaret edeceğini açıkladı. O iller arasında Sakarya da yer alacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden Sakarya'ya gelecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kesin olmayan sonuçlara göre oyların yüzde 40.22’sini alarak Düzce Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Faruk Özlü’yü telefonla arayarak tebrik etti. Özlü’nün daha yüksek bir oy oranı elde etmek istediğini ifade etmesi üzerine Erdoğan, “Takma kafana, zaferin küçüğü büyüğü olmaz. Zafer zaferdir” şeklinde karşılık verdi.

Erdoğan ayrıca yurtdışı seyahatlerinden döndükten sonra zafer kazanan illeri ziyaret edeceğini söyledi. O iller arasında Sakarya da yer alacak.

"MUZAFFER İLLERİMİZİ ZİYARET EDECEĞİM"
Faruk Özlü’yü telefonla arayarak tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sıkışığım, bazı seyahatlerim var. Amerika, Suudi Arabistan oralardan döndüğüm zaman inşallah muzaffer illerimizi ziyaret edeceğim” dedi.

Kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar'ın 47,19 oy oranıyla Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya'ya da gelmesi bekleniyor.

AdminAdmin