YEREL
Giriş Tarihi : 11-05-2022 13:08

DEVA kahve toplantılarında... Eylem planlarını tek tek anlatıyorlar

lanlanan takvime göre seçimlere daha 1 yıl olmasına karşın kahve toplantılarına başlayan DEVA Partisi Adapazarı İlçe Yöneticileri, “Sahadaki ilgi bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Partimize katılan ve yürekleri bizimle beraber çarpan her gönül ve dava arkadaşımıza, üyelerimize, bütün vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.” açıklamasında bulundu

DEVA kahve toplantılarında... Eylem planlarını tek tek anlatıyorlar

“YAPISAL SORUNLARA, YAPISAL ÇÖZÜMLERİMİZ VAR”

DEVA Partisi Adapazarı haberleri">Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı Ayhan Erkovan, Adapazarı İlçesi Seçim İşleri Başkanı Naci Yolcu, Adapazarı İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Tülay Sinan, Erenler İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Nurgül Turan, Adapazarı İlçe Yöneticilerinden, Cem Sunman, Ayhan Kılıç, Demirhan Karakaş’ın da yer aldığı heyet Şeker Mahallesinde yaptıkları kahve toplantısında mahalle sakinleri ile buluştu.

Vatandaşın şikayetlerini ve taleplerini dinleyen yöneticiler, DEVA Partisinin eylem planlarını vatandaşlarla paylaştılar. DEVA Partisinin 2 yılda kurumsal yapılanmasını, teşkilatlanmasını tamamladığını anlatan ve ülkedeki yapısal sorunlara yapısal çözümler getirdiğini söyleyerek, bu eylem planlarının kamuoyunda tanıtımının da yapıldığını DEVA partisi web sayfasında yer aldığını belirttiler.

DEVA Partili yöneticiler, DEVA partisinin parti programına, eylem planları ve kadrolarına, Genel Başkanı Ali Babacan’a güvenerek, kahve toplantısında üye olan ve parti teşkilatına katılım sağlayan vatandaşlara da ayrı ayrı teşekkür ettiler.

DEVA PARTİSİNDEN TEŞEKKÜR

Vatandaşın nabzını tutmak, şikayet ve taleplerini sahada bizzat kendilerinden duymak ve her geçen gün artan yeni üye katılımlarına daha çok hız vermek için kahve toplantısı ve esnaf ziyaretlerine, STK ziyaretlerini de yoğunlaştırdıklarını belirten DEVA Partisi yöneticileri, faaliyetlerine ait yaptıkları açıklamada; “Sahadaki ilgi bizleri ziyadesi ile memnun ediyor, her geçen gün daha da güçleniyoruz. Partimize üye olarak varlıkları ile teşkilatımıza güç katan ve aramıza yeni katılan tüm üyelerimize ve gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizleri davet eden, kapısını çalıp ziyaret ettiğimizde bizlere nezaketle kapılarını açan, bu konuda emeği geçen ve hemşehrilerimizle buluşmalarımızda katılım sağlayan, bizleri izleyen veya nerede olursa olsun yürekleri bizimle beraber çarpan her gönül ve dava arkadaşımız ile tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.” İfadelerini kullandılar.

ErenEren