GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2021 22:44   Güncelleme : 29-05-2021 22:44

Deva Partisi Geyvelileri dinledi

 Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve İl Yönetimi heyeti, Geyve İlçe Başkanı Murat Demir ve ilçe yönetimi ile birlikte Geyve'de ziyaretlerde bulundu ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Deva Partisi Geyvelileri dinledi
 Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve İl Yönetimi heyeti, Geyve İlçe Başkanı Murat Demir ve ilçe yönetimi ile birlikte Geyve’de ziyaretlerde bulundu ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

 Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve İl Yönetimi heyeti, Geyve'de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Devapartisinin , Geyve’de ilk ziyaretini Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na gerçekleştirdi. Burada oda Başkanı İsmail Bulur ve Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı konuşmada ‘’ Esnaflarımız ile aralıksız görüşmeler gerçekleştiriyoruz ve onların sorunlarını biliyoruz. Deva Partisi olarak iktidar olduğumuz zaman esnafımızın eski güzel günlerine hızlı bir şekilde dönmesini sağlayacağız.’’ dedi. Yapılan ziyarette Geyve’de pandemi döneminde işleri zor duruma düşen esnafların zor yaşadığı sorunlarda konuşuldu.  Deva Partisi Geyve İlçe Başkanı Murat Demir bu duruma, "Biz hiç bir vatandaşımızı sınıflara ayırmıyoruz, ayırmayacağız. Büyük şirketler bu pandemi döneminde sayısız yardım aldı. Ancak Geyve’de bulunan esnafımızın çoğu hiç bir yardımdan faydalanamadı. Pandemi döneminin bütün yükünü çeken bir esnaf kesimi var ve bunu hiç kimse görmüyor’’ dedi.