GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-04-2022 17:59

DEVA Partisi'nde bayramlaşma programı belli oldu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan Pandemi sürecinde 2 yıldır Bayramlaşma coşkusunun yaşanamadığını ifade ederek “Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 2 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00 ile 16:00 arasında DEVA Sakarya İl Başkanlığı binamızda bayramlaşma törenini gerçekleştireceğiz. DEVA Ailesi olarak üyelerimiz ve Sakaryalı hemşehrilerimiz ile bir araya geleceğiz.” dedi.

DEVA Partisi'nde bayramlaşma programı belli oldu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, bayram mesajını paylaşırken, “Vatandaşlarımız ekonomik şartlar nedeniyle Ramazan haberleri">Ramazan ayını sıkıntı içinde geçirdiler. Bu ekonomik koşullar nedeniyle, milletçe ağzımızın tadının kaçtığı bugünlerde bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşıyoruz. Ulaşımın çok pahalanması nedeniyle yol masrafını karşılayamayacak olan bir çok insan bayramda aileleri ve akrabaları ile bir araya gelemeyecek. Ekonominin zora soktuğu, enflasyonun altında ezilen, misafirini ağırlamak için tatlı, çikolata alamayacak, torununa harçlık veremeyecek olan aileler bayram arifesinde bu coşkuyu yaşayamıyorlar. Ekonomide yaşanan darboğaz nedeniyle insanlarımız çok zor günleri geçirdi, geçiriyor... Bunun acısını ve sıkıntısını yüreğimizin en derinlerinde hissediyoruz... DEVA teşkilatımız ve hemşehrilerimiz ile Bayramın birlik ve beraberliğimizi güçlendiren etkisini yaşamak üzere, il binamızda buluşacağız inşallah. DEVA Partisi olarak, bayramlaşma törenine tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, kardeşlik duygularını pekiştiren, hüzünleri azaltan, sevinçleri çoğaltan, mübarek Ramazan Bayramı'nın Sakarya’mıza, Türkiye’mize ve insanlığa sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini diliyor, tüm Sakaryalı hemşehrilerimin aileleri ve sevdikleri ile mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

EditörEditör