YEREL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 17:39

DEVA vatandaşla buluşuyor: "Halkımız umudunu kaybetmemeli"

Sakarya genelinde çalışmalarına hız verirken Adapazarı ilçe Başkanı Ahmet Özkan, "Kahvelerde dert dinliyoruz. Çözüm sunuyoruz. Eylem planlarımızı anlatıyoruz. Umudunu kaybetmemeli halkımız. Bu ülkenin pırıl pırıl siyasetçileri var" ifadelerini kullandı.

DEVA vatandaşla buluşuyor:

 DEVA Partisi Adapazarı haberleri">Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Özkan ve ilçe yöneticileri, vatandaşlarla bir araya geldiklerini ve dert dinlediklerini, çözüm sunduklarını, eylem planlarını anlattıklarını belirttiler. 

 

“ÜLKENİN VE MİLLETİN MENFAATLERİNİ ÖNE ÇIKARACAĞIZ”

DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Özkan, “Sahada bir dokun, bin ah işit misali vatandaş çok dertli. Ancak DEVA Partisi olarak çözümlerimiz hazır. Eylem Planlarımız hazır. Vatan sevgisi ile ekonomiyi ele alıp, ülkemiz ve milletimizin menfaatlerini öne çıkaracak, ülkeyi bu içindeki durumdan çıkaracak liyakatli kadrolarımız hazır. Umudunu kaybetmemeli halkımız. Bu ülkenin aslanlar gibi gençleri, pırıl pırıl siyasetçileri varTürkiye’de ülkeyi bugün iktidar kadrolarından çok daha iyi yönetecek güçlü bir kadro var.” dedi.

“BU ÜLKEDE KİM “BEN BİLİYORUM.TEK BAŞIMA YAPARIM” DEDİYSE SIKINTI YAŞANMIŞTIR”

Özkan vatandaşlarla konuşmasında, “Yokluk ve yoksulluk kader olamaz. Üretimi arttıracak kanalları açacağız. Adaletin, hukukun üstünlüğünü ve bağımsız yargıyı, ülkede güveni tesis edeceğiz. Güven her şeydir. İnsanımız yarınlarına güvenle bakmalı. Yerli ve yabancı sermaye hukukun üstünlüğüne güvenmeli. Ülkemizdeki adalete inanmalı. Böylesine bir enflasyonu Türkiye 25 yıldır görmedi. Böylesi bir enflasyon en son Çiller döneminde yaşanmıştı. Biliyoruz ki O da ekonomistti… Ama bu ülkede zaten kim ‘Ben biliyorum bu işi, tek başıma yapacağım’ dediğinde arkadan sıkıntılı uygulamaların başladığı hep görülmüştür.

“DEVA PARTİSİNDE İSTİŞARE VARDIR. LİYAKAT, AKIL BİRLİĞİ VE DAYANIŞMA VARDIR”

Ancak bizim yönetimimizde istişare vardır, liyakatli kadrolarımızın akıl birliği ve dayanışması vardır. Bizim eylem planlarımız ve programımız, çözüm önlemlerimiz hazır. Ben biliyorum diyenden korkmak gerekir. Gözüme bakın diyenden korkmak gerekir.  Enflasyonun kökünü kazıp temeline indiğinizde döviz kurundaki patlamayı görmemek mümkün değildir. Döviz kurundaki patlamanın en önemli sebebi ise Sayın Erdoğan’ın talimatla Merkez Bankasını kafasına estiği gibi yönetmeye başlaması ve yanlış talimatlarla yanlış işler yaptırmasıdır. Güvenin piyasalardan yok olmasıdır.”

ErenEren