SPOR
Giriş Tarihi : 23-06-2022 08:58   Güncelleme : 23-06-2022 08:58

Fatih Terim'den 40. evlilik yıl dönümünde romantik paylaşım! Yazdığı notla eşini mest etti

Ünlü teknik direktör Fatih Terim, 40. evlilik yıldönümü sebebiyle romantik bir paylaşım yaptı. Eşi Fulya Terim ile fotoğrafını paylaşan Fatih Terim, "Bir 40 yılımız daha olsa veya yine hayata gelsem acısıyla, tatlısıyla yine kahvemi seninle paylaşmak isterim. 40. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'den 40. evlilik yıl dönümünde romantik paylaşım! Yazdığı notla eşini mest etti

Fatih Terim ve Fulya Terim evliklerinin 40. yılını kutluyor. Fatih Terim, sosyal medya hesabından 40 yıl önceki evlilik fotoğrafını ve eşiyle birlikte çekilmiş fotoğrafı '40 yıl önce 40 yıl sonra' notuyla paylaştı.

Terim paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bazen şekerli bazen sade; yeri geldi sıcak yeri geldi soğumuş; zaman zaman uzakta, çoğu zaman yanı başında ama her zaman hayırlı ve hatırlı kahvemizi 40 yıldır paylaşıyoruz.

Fatih Terim'den 40. evlilik yıl dönümünde romantik paylaşım

"YİNE HAYATA GELSEM KAHVEMİ SENİNLE PAYLAŞMAK İSTERİM"

Beni 40 yılda daha iyi bir insan, baba, dede ve en önemlisi seven ve bağlı bir erkek yaptığın, içtiğimiz her kahveyi daha anlamlı kıldığın için teşekkür ederim. Bir 40 yılımız daha olsa veya yine hayata gelsem acısıyla, tatlısıyla yine kahvemi seninle paylaşmak isterim. 40. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun"

Fatih Terim'den 40. evlilik yıl dönümünde romantik paylaşım

Snob Magazin / Haberleri">Spor

Fulya Terim Fatih Terim Spor Haberler

AdminAdmin