GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 18:44

Fettah Can bayramda Feel & Live Hotel'de sahne alıyor

Bölgemizin önemli turizm merkezi Sapanca'da 2021 yılı Temmuz ayında faaliyete geçen ve aynı şekilde bölgenin turizm, sosyal ve kültürel gelişmesinde büyük bir açığı kapatan; Feel & Live Hotel de Ramazan Bayramı'nın 2 nci günü akşamı ünlü sanatçı Fettah Can sahne alacak.

Fettah Can bayramda Feel & Live Hotel'de sahne alıyor

Bölgemizin önemli turizm merkezi Sapanca'da 2021 yılı Temmuz ayında faaliyete geçen ve aynı şekilde bölgenin turizm, sosyal ve kültürel gelişmesinde büyük bir açığı kapatan; Feel & Live Hotel de Ramazan Bayramı'nın 2 nci günü akşamı ünlü sanatçı Fettah Can sahne alacak. Ayrıca Fettah Can'ın konserinin yanısıra 3 günlük bayram süresin de sevilen sanatçı Çağla Horlar ve Tekin Müzik Orkestrası her akşam Feel & Live Hotel de müzik ziyafeti çekecekler.

 Feel & Live Hotel'den yapılan açıklamada, ""Hotel•Villa•Restaurant kompleksinde ki tesislerimizde bayram tatilini geçirecek olan  misafirlerimizi unutamayacakları bir bayram coşkusu ve tatili yaşatmak için yoğun bir hazırlık temposuyla çalışıyoruz. Sapanca İkramiye Mahallesi Dere İçi mevkiinde doğanın tam kalbinde yer alan vede bir doğa harikası olan Feel & Live Hotel ve tesislerimiz de promosyonlu 3 gece kal 2 gece öde yarım pansiyon konaklamalı rezervasyonların devam ettiğini, halkımız tarafından büyük bir ilgi gösteriliyor." denildi.

EditörEditör