YEREL
Giriş Tarihi : 13-05-2022 14:24

Film gibi bir hikâye... 2'nci emekliliği için çalışırken iş kazası geçirdi, 1 yıl sonra acı haber geldi

Türkiye'den emekli olduktan sonra Almanya'dan da emekli olmak için bir markette çalışmaya başlayan adam yaklaşık 1 yıl önce iş yerinde kaza geçirdi. 15 gün önce konuşmaya da başlayan adam bu kez de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti...

Film gibi bir hikâye... 2'nci emekliliği için çalışırken iş kazası geçirdi, 1 yıl sonra acı haber geldi

Edinilen bilgilere göre, Türkiye'den emekli olduktan sonra 20 yıla yakın süredir yaşadığı Almanya'dan da emekli olmak isteyen 64 yaşındaki Harun Yıldırım, Hamburg kentinde bir markette çalışmaya başladı.

Emekli olmak için 1 yıl daha çalışması gereken Yıldırım, markette işe başladıktan kısa süre sonra ıslak zeminde kayarak sırt üstü yere düştü ve kafasını zemine çarptı. Kafa tramvası geçirerek hastaneye kaldırılan 64 yaşındaki Harun Yıldırım 1 sene boyunca hastanede tedavi görüyordu.

15 gün önce durumu iyiye giden ve yavaş yavaş konuşmaya başlayan Yıldırım'ın bu durumu sevenlerini umutlandırdı.

64 yaşındaki adamın acı haberi ise dün gece sevenlerine ulaştı. Yıldırım, dün gece tedavisinin sürdüğü hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

2 kız babası olan Harun Yıldırım'ın cenazesi Türkiye'ye getirildikten sonra 14 Mayıs Cumartesi günü Erenler Dilmen Mahallesi'ndeki baba evinden helallik alınarak defnedilecek.

ErenEren