YEREL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 12:53

Keleş: "Esnaf kan ağlıyor"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Ferizli ilçesine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Keleş, "Vatandaşı enflasyondan biz kurtaracağız" dedi.

Keleş:

"ESNAFLA SOHBET ETTİ"
Ecevit Keleş, Sakarya İl  Sekreteri Eymen Erdoğan, CHP Ferizli İlçe Başkanı Rüştü Yüksek ve ilçe yöneticileriyle birlikte önce Ferizli İlçesi Küçük Sanayi Bölgesini ziyaret ettiler. Tek tek dükkanları gezerek hayırlı işler dileyen Başkan Keleş, esnafla sohbet edip, fikir alışverişinde bulundu.

 Küçük Sanayi esnafına hayırlı işler dileyen Başkan Keleş'in bir sonraki durağı ise Ferizli Pazarı oldu. Burada da tezgahları gezen Başkan Keleş, esnafın sorun ve önerilerini dinlemeyi ihmal etmedi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Ecevit Keleş Ferizli ilçesi için yapılması planlanan projelerden de bahsetti.

"HALK ENFLASYONA EZDİRİLİYOR, İŞ SAHİPLERİ İFLASA SÜRÜKLENİYOR"


Başkan Keleş ziyaretler hakkında bilgi vererek, "Bugün CHP Ferizli İlçe yönetimi ve başkanımızla beraber Ferizli'de birçok ziyaret gerçekleştirdik. Önce Küçük Sanayi Sitesi’ne uğradık. Usta ve çıraklarla konuştuk, bolluk, bereket diledik. Fakat her gittiğimiz dükkanda aynı serzenişlere rastladık. Herkes  iflasın eşiğinde, dükkanın kârdan çok zarar ettiğini söylüyor.

ErenEren