GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2022 11:44   Güncelleme : 22-09-2022 11:44

Koşar ve Pir ailelerinin mutlu günü

Koşar Av Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve MKE A.Ş. Sakarya Yetkili Bayii Genç iş insanı Sefa Koşar, Pir Kebap Salonu sahibi Hasan Pir'in Kızı Sümeyye ile Reisoğlu Tesisleri'nde yapılan muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Koşar ve Pir ailelerinin mutlu günü
Koşar Av Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve MKE A.Ş. Sakarya Yetkili Bayii Genç iş insanı Sefa Koşar, Pir Kebap Salonu sahibi Hasan Pir’in Kızı Sümeyye ile Reisoğlu Tesisleri’nde yapılan muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Şehrimizin tanınmış esnaflarından olan İbrahim Koşar’ın oğlu olan Sefa Koşar ve Sümeyye Pir’in nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken, siyaset ve iş dünyasından 20 kişi ise genç çiftin nikah şahitliğini yaptı. Düğüne Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Akyazı Belediye Bakanı Bilal Soykan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı irfan Püsküllü, Bolu Cumhuriyet Savcısı Erhan Araz, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin, Başkan Yardımcısı Özer Özçınar, Galericiler Sitesi ve EMŞAV Başkanı Levent Bal, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik, Budaklar Karakol Komutanı Soner Sarıkaya, APEk eski Başkanı iş insanı Ahmet Aya’nın yanında çok sayıda iş insanı ve davetli katıldı. Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren muhteşem düğünde genç çift adeta takı yağmuruna tutuldu.

AdminAdmin