GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-08-2021 15:28   Güncelleme : 02-08-2021 15:28

Mücadele aralıksız sürüyor

Antalya’da 28 Temmuz’da başlayarak birçok noktayı etkisi altına alan orman yangıları ile mücadele aralıksız sürüyor. Buna göre Adana’daki yangınlara müdahale eden Geyve Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerimiz Antalya’ya da destek vermek için yola koyuldu.

Mücadele aralıksız sürüyor

TÜM TÜRKİYE SEFERBER OLDU

Tüm Türkiye’nin yakından takip ettiği ve birçok ilde olduğu gibi Adana yangınlarla mücadele ediyor. Adana’daki yangınlara müdahale etmek için birçok ilden ekip yola çıkarken, adeta tüm Türkiye’nin kenetlendiği afette çok sayıda ekip yangınlara müdahale etmek için seferber oldu. Birçok ilde olduğu gibi Sakarya’dan da Adana ve diğer illerde meydana gelen yangınlara müdahale etmek için ekipler sevk edildi.

GEYVELİ EKİPLER DESTEĞE GİTTİ

Buna göre, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Geyve Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri Adana ili Kadirli ilçesindeki meydana gelen yangınların söndürülmesi için desteğe gitti. Kadirli ilçesindeki yangınlar, yoğun ve uzun uğraşlar sonucu söndürülmesi üzerine Geyve Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerimiz Antalya’daki yangınlara da destek çıkmak için yola koyuldu.