GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2022 10:48   Güncelleme : 01-01-2022 10:48

Murat Bayrak'tan yeni yıl mesajı

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, yeni yıl nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında '2022 ekonomik sıkıntılardan arındığımız bir dönemi ifade etsin' dedi.

Murat Bayrak'tan yeni yıl mesajı
Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, yeni yıl nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında "2022 ekonomik sıkıntılardan arındığımız bir dönemi ifade etsin" dedi.

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Adı Sakarya olan her konuyla ilgilenmenin gayreti içinde olduklarını ifade eden Bayrak, "İlimiz ve ülkemizin kalkınması için doğrudan ve dolaylı etkileyebilecek her konu ve gelişmeyi Sakarya Müteahhitler Birliği olarak yakından takip ettik. Sektörümüzün yaşadığı onca olumsuzluğa rağmen, üretimimizi sürdürdük. Ekonomimizin olumsuz etkilenmemesi için istihdama katkı vermeye devam ettik." dedi.

Mesajında 2022 yılının ekonomik sıkıntılardan arınacağımız bir dönem olmasını temenni eden Bayrak, "İyisi ile kötüsü ile bir yılı daha geride bıraktık. Yani ömrümüzden bir yıl daha gitti. Yeni yılda tüm sevdiklerimizin iyi niyetli isteklerini Allah'ımdan niyaz eder, tüm dostlarımın sağlık, sıhhat ve huzur içinde yeni bir yıl geçirmelerini dilerim." dedi.