YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2022 18:06

“Olgunlar bizim üzerimizden yürümeyecek”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, bu yıl 32.’si düzenlenecek Olgular Futbol Turnuvası’nın kendileri üzerinden yürümeyeceğini ancak gerekli desteği vereceklerini söyledi.

“Olgunlar bizim üzerimizden yürümeyecek”

Pandemi nedeniyle iki yıl ara verilen Olgunlar Futbol haberleri">Futbol Turnuvası bu yıl kaldığı yerden devam edecek. Son hazırlıkları yapılan ve bu yıl 32.si düzenlenecek olan Olgular Futbol Turnuvası 21 Haziran’da başlayacak. Son hazırlıkları yapılan turnuva öncesi Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Medyabar Spor Muhabiri Kadir Şirin’e özel açıklamalar yaptı. Geldiği günden beri tüm sahaları ve tesisleri gezen İnanç, Olgunlar Futbol Turnuvası’nın eski günlerine dönmesi ve sağlıklı bir şekilde olması için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!

Olgunlar Futbol Turnuvası’nın bu şehre mal olmuş, il ve ülke dışında yaşayan tüm Sakaryalı futbolseverlerin takip ettikleri, ülke çapında ses getiren bir turnuva olduğunu vurgulayan İl Spor Müdürü Nevzat İnanç, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak turnuva ve resmi işlemler bizim üzerimizden yürümeyecek. Bizler elimizden geleni yapacağız. Daha önceki şekliyle devam edecek. Değişen bir şey yok. Önceden de bizim sorumluluğumuzda ve kontrolümüzde olacağı şeklinde verilmiş bir karar yok. Tesislerimizi ve imkanlarımızı Olgunların hizmetine sunacağız” dedi.

ErenEren