GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-04-2022 17:55

Pamukova’da "Bayramınız kemerli olsun" denetimi

Pamukova İlçesinde Ramazan Bayramı öncesinde Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’un katılımıyla, Türkiye genelinde uygulanan 'Bayramınız kemerli olsun' denetimi yapıldı. Kaymakam Ünlüsoy, trafik kuralları konusunda uyardığı sürücülere 'Bayramınız kemerli olsun' yazılı broşürleri dağıttı.

Pamukova’da

İçişleri Bakanlığı öncülüğünde,dün saat 18.00'de Türkiye genelinde başlatılan 'Bayramınız kemerli olsun' sloganıyla yapılan denetimler Pamukova İlçesi girişinde Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçe Emniyet Müdürü Esma Yavaşça ve İlçe Jandarma Komutanı Aydın Göksu, polis trafik ekipleri ile birlikte yapıldı.

Durdurulan araçların sürücüleri ile yolcularını bayram süresince, başta emniyet kemeri takma olmak üzere trafik kuralarına uymaları konusunda uyaran Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, İlçe Emniyet Müdürü Esma Yavaşça, İlçe Jandarma Komutanı J.Kıdemli Başçavuş Aydın Göksu ve polisler “Bayramınız kemerli olsun “ yazılı broşürleri dağıtıp bayramlarını kutladılar.

Denetim sırasında açıklama da Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, "Bugün mesainin bitmesiyle beraber tüm ülkemiz genelinde bayramdan dolayı bir trafik artışı görülüyor. İçişleri Bakanlığımızın öncülüğünde tüm Türkiye'de saat 18.00 itibariyle 'Bayramınız kemerli olsun' mottosu ile başlatılan kampanyası kapsamında sürücüleri durdurarak, hem bayramlarını kutluyoruz, hem de başta kemer olmak üzere trafik kurallarını uymaları konusunda kendileriyle küçük bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Bayramda herkese kazasız belasız seyahatler diliyorum" dedi.

EditörEditör