GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2021 13:12   Güncelleme : 31-12-2021 13:12

Saadet GİK Üyesi Ömer Abdullah Ayhan; “İnsanlığın saadeti için çalışıyoruz”

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) Ömer Abdullah Ayhan, partisinin Erenler ilçe divan toplantısında teşkilat mensuplarına hitap etti. Saadet Partisi Erenler İlçe Divan Toplantısı, Erenler Dudayev Parkı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Siyasi konuşmalar bölümünde partililere hitap eden Saadet GİK Üyesi Ömer Abdullah Ayhan, Türkiye'nin kötü gidişatına Saadet Partisi kadrolarının çözüm bulabileceğini belirterek, 'Biz bütün dünyada barış ve huz

Saadet GİK Üyesi Ömer Abdullah Ayhan; “İnsanlığın saadeti için çalışıyoruz”
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) Ömer Abdullah Ayhan, partisinin Erenler ilçe divan toplantısında teşkilat mensuplarına hitap etti. Saadet Partisi Erenler İlçe Divan Toplantısı, Erenler Dudayev Parkı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Siyasi konuşmalar bölümünde partililere hitap eden Saadet GİK Üyesi Ömer Abdullah Ayhan, Türkiye’nin kötü gidişatına Saadet Partisi kadrolarının çözüm bulabileceğini belirterek, “Biz bütün dünyada barış ve huzur için çalışan bir teşkilatız. Bizim hedefimiz insan. Biz insanlığın saadeti için çalışıyoruz” dedi.

Saadet Partisi Aralık ayı Erenler İlçe Divan Toplantısının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu yaptı. Ekşioğlu, “Son 15 gündür köprülü kavşak kapalı. Başından beri karşı olduğumuz ancak yapıldıktan sonra hayırlı olur diye temenni ettiğimiz köprülü kavşakla alakalı bir tamirat söz konusu. Ancak insanlar kendi hallerine bırakılmış. Bu kürsüden yetkililere seslenmek istiyorum. İnsanların hayatını kolaylaştırın, zorlaştırmayın. Erenler de, Büyükşehir de o kadar çok reklam gideri var ki, gelirler reklam giderlerini karşılamaz. Her fotoğraf.”

Ekşioğlu, mahalle ve kahve ziyaretlerinde vatandaştan aldıkları sorun ve dilekleri bu kürsüden haykırmaya devam edeceklerini, halkı sesi olacaklarını, muhalefet olarak güzel hizmetleri alkışlayacaklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Erenler ilçesinin birkaç mahallesinin içme suyunda da sorun var. Toprak ve tortu sarı su akıyor çeşmeden, içilmiyor. Bu insanlar size güvendi ve yıllarca oy verdi. Bir an evvel o mahallelerde alt yapı ve asfalt çalışmalarını bitirin, su sorunu çözülür. Erenler ilçe olunca 8 mahalle 25 oldu. Ancak her mahalle hizmeti hakkıyla alamıyor. Ama vergide herkes eşit vergi veriyor.” dedi.

Saadet Partisi GİK Üyesi Ömer Abdullah Ayhan’ın katılımı ile gerçekleştirilen Erenler İlçe Divan Toplantısı ile Genç Saadet’e yeni gençler katılım sağladı. Yapılan çalışmaların sonucunda her yerde yeni gençlerin Saadet Partisi’ne katılımı artarak devam ediyor. Yeni katılan gençlerin rozetlerini Saadet Partisi GİK Üyesi Ömer Abdullah Ayhan taktı. Ayhan, teşkilat mensuplarının özverili çalışmaları için teşekkür etti ve 2021 yılında Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeleri siyasi ve ekonomik boyutunda anlattı.

Ayhan, Merhum Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan tarafından geçmişte kurulan motor fabrikasının kapatıldığını hatırlatarak, Erbakan Hoca, 1950’lerde bir motor fabrikası kurduğunu, ancak bunu istemeyenlerin kapattığını işaret ederek, “Biz diyoruz ki biz Amerikalılara mecbur değiliz. Biz kendi memleketimizde onların yaptıklarının daha iyisini yaparız diyoruz.” diye konuştu.