GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-10-2021 14:16   Güncelleme : 26-10-2021 14:16

Sakarya Ampute Futbol Takımı mücadele edeceği tesisi buldu!

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sinan Panta, 'İç saha müsabakalarımızı oynayacağımız Yenikent Spor Salonu Sentetik Çim sahası Ampute Futbolcularımıza hayırlı olsun.' dedi.

Sakarya Ampute Futbol Takımı mücadele edeceği tesisi buldu!
Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sinan Panta, "İç saha müsabakalarımızı oynayacağımız Yenikent Spor Salonu Sentetik Çim sahası Ampute Futbolcularımıza hayırlı olsun." dedi.

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sinan Panta, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ile yaptıkları görüşmeler sonrasında Sakarya Ampute Futbol takımının iç saha müsabakalarını Yenikent Spor Salonu Sentetik Çim sahasında oynayacağını açıkladı.

Panta, "Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol takımımız ile kurulduğumuz gündem bu güne kadar Ticaret Lisesi Olgunlar Halı sahasında mücadele ediyorduk. Okul için yıkım kararı alınınca biz de yeni saha için arayışa girdik. İlk görüşmemizi Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Arif Özsoy ile yaptık. 

8e97912b-ee48-468f-a86d-1937549478be.jpg

Arif Özsoy ; Bu tesisler sizin, hangi sahada oynamak isterseniz orasını engelli kardeşlerimize tahsis ederiz dedi. 

Bizi Gençlik ve Spor Şube Müdürümüz Özgür Aygün Ve Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Keramettin Ekinci'ye yönlendirdi. 

Ve Sakarya Ampute Futbol takımımız mücadele edeceği tesisi buldu. İç saha müsabakalarımızı oynayacağımız Yenikent Spor Salonu Sentetik Çim sahası Ampute Futbolcularımıza hayırlı olsun. 

Adapazarı İlçe Müdürümüz Sayın Keramettin Ekinci, Sahanın tüm eksiklerini müsaba tarihi olan 7 Kasım’a kadar yetiştirip engelli kardeşlerimizin rahat ortamda sporlarını yapmaları için sizlere tahsis edeceğiz, dedi. 

Kulüp Başkanı Sinan Panta ; Bize bu güzel sahayı tahsis eden Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy'a, Şube Müdürümüz Sayın Özgür Aygün'e ve Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Keramettin Ekinci'ye teşekkür ederiz." dedi.