YEREL
Giriş Tarihi : 09-05-2022 15:53

Sakaryaspor'lu yönetici bu sözlerle görevinden istifa etti

Sakaryaspor'da taraftardan sorumlu yönetici Sercan Erkan'ın, işlerinin yoğunluğu sebebiyle görevinden ayrıldığı öğrenildi. Erkan'ın bu kararı başkan Cumhur Genç ile görüşerek aldığı öğrenildi.

Sakaryaspor'lu yönetici bu sözlerle görevinden istifa etti

Bu sezon kazanılan şampiyonlukta önemli isimlerden biri olan taraftardan sorumlu yönetici Sercan Erkan Sercan Erkan, kupayla birlikte görevinden ayrıldı. Bu sezon yoğun geçen maç temposunun iş hayatına ve özel hayatına engel olduğunu ifade ederek  Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç'ten müsaade alarak görevinden ayrıldığını ifade etti. 

Spor264 editörlerine Sercan Erkan'ın yaptığı açıklamada, "Bu sezon çok fazla mücadele ettik. Sakaryaspor'a konsantre olurken, iş hayatımıza engel olmaya başladı. Bu sebeple başkanımız Cumhur Genç ile görüşerek görevimden affımı istedim. Bu sene kazanılan kupaya kadar çok fazla ailemizden ve iş hayatımızdan vakit ayırdık. Başkanda bu isteğimi anlayışla karşıladı. Herhangi bir küslük yada kırgınlık yok, profesyonel olarak alınmış bir karar var." ifadelerini kullandı.  

ErenEren