GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-12-2021 20:52   Güncelleme : 28-12-2021 20:52

Sapanca’da Çevre Dostu Bungalov Dönemi Devam Ediyor

Sapanca’da Çevre Dostu Bungalov Dönemi Devam Ediyor

Son yılların gözde tatil mekanı Sapanca’da ahşap bungalov evler yeni yılda da full doluluk oranıyla dikkat çekiyor. 
Yıllardır Sapanca merkezli olarak hizmet veren Doğanlar İnşaat, 3 yıldır aralıksız bungolow yaparak, turistik tesislere, sitelere ve müstakil evlere hizmet vermektedir. Doğanlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan DOĞAN, tamamen doğa dostu malzemeler kullanılarak yapılan bungalovların, hem insan sağlığı hem de ekolojik denge açısından pek çok avantaj sağladığını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti; “Yaklaşık olarak 3 yıldır bungalov evler yapmaktayız. Sapanca’da konaklamak isteyen misafirlerimiz özellikle bu ahşap evlerde kalmak istiyor. Tamamen doğal malzemelerden yapılan bungalovlar hem estetik görünümü hem de müstakil yapıda olması sebebiyle konfor ve rahatlık sağlamaktadır. 

30 GÜNDE TESLİM EDİLİYOR
Metrekare bazında hesaplandığında betonarme binalardan kesinlikle pahalı olmayan bungalovların 30 gün gibi kısa bir sürede tamamlandığını belirten Ayhan DOĞAN; “Tamamen ahşap malzemeden inşaa edilen bungolowlarımız 30 gün gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Metrekare büyüklüğüne ve müşteri taleplerine göre projelendirilerek her biri özgün iç mekanıyla yapılan evleri anahtar teslim olarak tamamlıyoruz. Tamamının içine, isteğe göre jakuzi, asma kat, şömine gibi pek çok detay ekleyebiliyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, müşterilerimizin isteklerine göre normal bir evde olabilecek her özelliği ekleyebiliyoruz.” dedi.

PEYZAJ ve HAVUZ KONFORU
Bungalov evlerin bahçeleri için son dönemde çok fazla havuz talebi geldiğini ekleyen Ayhan DOĞAN sözlerini şu şekilde tamamladı; “Yaz döneminde müstakil havuz kullanmak isteyen turistler için çeşitli büyüklüklerde havuzlu bungalovlar yapmaktayız. Ayrıca yeşilin en güzel tonunun bulunduğu Sapanca ilçemizde bahçeler için peyzaj çalışmalarını tamamlamaktayız.”