GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2021 16:54   Güncelleme : 30-09-2021 16:54

SAÜ'ye öğrenci taşıyan firmadan açıklama; Korsan Değiliz

Sakarya Üniversitesi'ne 15 Yıldır öğrenci taşıyan turizm firması korsan yakıştırmasına isyan etti. Korsan olmadıklarını belirten firma yetkilileri evraklarımız ve izinlerimiz tam ‘' Biz Korsan Değiliz'' dedi.

SAÜ'ye öğrenci taşıyan firmadan açıklama; Korsan Değiliz
Sakarya Üniversitesi’ne 15 Yıldır öğrenci taşıyan turizm firması korsan yakıştırmasına isyan etti. Korsan olmadıklarını belirten firma yetkilileri evraklarımız ve izinlerimiz tam ‘’ Biz Korsan Değiliz’’ dedi.


Sakarya Üniversitesi’nde yeni öğretim döneminin başlaması ile şehirde öğrenci yoğunluğu yeniden yaşanmaya başlandı. Pandemi nedeni ile ara verilen eğitim öğretim yeniden başlarken Sakaya Üniversitesi istikametinde ulaşım denetimleri de arttı.


Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte Sakarya'da yapılan denetimlerde korsan taşımacılık yaptıkları iddia edilen bir çok araç kontrolden geçirildi. 15 Yıldır İstanbul ve Sakarya arasında üniversite öğrencilerine hizmet verdiklerini belirten Marmara Turizm sahibi Süleyman Peçe, ‘’ Hakkımızda bazı kişiler tarafından kasıtlı olarak çıkartılan ‘’ Korsan’’ yakıştırmasını kesinlikle kabul etmiyoruz. Firmamızın tüm izinleri alınış resmi faaliyet belgesi olan uzun süredir bu alanda hizmet veren bir firmadır. SAÜ’de korsan olduğu iddiası ile bağlandığı iddia edilen aracımız muayene eksikliğinden dolayı bağlandığının aynı gün aracın trafiğe yeniden çıktı. Biz öğrencilere en iyi şekilde hizmet vermek için mücadele ediyoruz. Bu tür haksız yakıştırmalar tamamen rekabet korkusundan gelmektedir.’’ Dedi.