GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2021 16:51   Güncelleme : 06-06-2021 16:51

ŞEFFAF OLUN AÇIKLAYIN

Sakaryaspor'da her yönetim değişikliğinde genel kurullarda açıklanan mali tablolar hiçbir zaman gerçekleri yansıtmıyor. Her gelen yönetim sürpriz borçlarla karşı karşıya kalıyor.

ŞEFFAF OLUN AÇIKLAYIN
Sakaryaspor’da her yönetim değişikliğinde genel kurullarda açıklanan mali tablolar hiçbir zaman gerçekleri yansıtmıyor. Her gelen yönetim sürpriz borçlarla karşı karşıya kalıyor.

Sakaryaspor’da başarısızlık ve hüsranla biten sezonun ardından yine kongre süreci başladı. Cevat Ekşi başkanlığındaki yeşil siyahlı yönetimin 14 Haziran’da genel kurul kararı almasının ardından camiada, şimdi ne olacak ? Soruları sorulmaya başlandı. Bir yandan yeni yönetimin nasıl oluşacağı tartışılırken bir yandan takımın borçları ile ilgili belirsizlik ise sürüyor.

BORÇLAR AÇIKLANSIN

Sakaryaspor’da her sezon yaşanan kongre mesaisi bu sezonda devam ediyor. Ligin ardından pla-off’ta da gelen başarısızlık sonrası genel kurul kararı alan yönetimin mevcut mali tabloyu kongreyi beklemeden açıklaması isteniyor. Yeni sezon öncesi yönetim oluşturma gayreti içerisinde olan grupların yanı sıra taraftarda şeffaf bir açıklama yapılmasından yana tavır koyuyor.

ESKİ YENİ FARK ETMEZ

Yeşil Siyahlı taraftarlar sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlarda her yönetim değişikliğinde genel kurullarda açıklanan mali tablolar hiçbir zaman gerçekleri yansıtmıyor. Her gelen yönetim sürpriz borçlarla karşı karşıya kalıyor tepkisini gösterdiler.

Tepkilerin büyük bir bölümü Sakaryaspor’un gelecek sezon planlaması için büyük önem taşıyan genel kurul öncesinde geçmiş dönemden kalan ve bu dönemden yeni sezona karşımıza çıkacak borçların tamamının kongre öncesinde şeffaf bir şekilde açıklanması yönünde.

KİMLER OY KULLANACAK

14 Haziran’da yapılacak genel kurul öncesinde Sakaryaspor’un oy kullanabilecek durumdaki üye listesi de belirsizliğini koruyor. Sezon başında yapılan genel kurulda 1169 delegenin ismi açıklanırken aradan geçen sürede Cevat Ekşi ve ekibin yeni üye kaydı yapıp yapmadığı bilinmiyor. Yönetimin kongre öncesinde delege listesini kulübün resmi sosyal medya adreslerinden duyurması bekleniyor.