GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 18:01   Güncelleme : 13-07-2021 18:01

TEM Hendek ve Gümüşova arası ulaşıma kapatılacak

Sakarya Valiliği, Adapazarı Kavşağı- Gümüşova arasında üst yapı iyileştirmesi nedeniyle TEM Otoyolu ve bağlantı yolları 26 Temmuz Pazartesi günü ulaşıma kapatılacağını duyurdu.

TEM Hendek ve Gümüşova arası ulaşıma kapatılacak

Konuyla ilgili olarak Valilik kanalıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 “ Adapazarı Kavşağı- Gümüşova arası TEM Otoyolu ve bağlantı yolları üst yapı İyileştirmesi ve büyük onarım inşaatı yapım işi, yüklenicisi ÖZTAÇ Pet. Haf. İnşaat Nakl.Tic. AŞ.’nin taahhüdü altında yürütülmektedir.”
Söz konusu işin bünyesinde;      O-4 Otoyolu Hendek Kavşağı- Gümüşova (Kontrol Kesim No: O-4/21 ve O-4 /22) arasında üst yapı yenileme çalışmaları yapılacaktır.     Yapılacak çalışmalar esnasında, Güney yol platformu ( Ankara istikameti), kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup; trafik diğer platformdan gidiş geliş olarak sağlanacaktır.

 

26 TEMMUZ PAZARTESİ

Çalışmalar, 26.07.2021 Pazartesi günü saat 08.00 da başlayacaktır. ( Çalışmalar 24 saat esasına göre kesintisiz olarak yürütülecek olup; trafik yoğunluğuna göre akşam 22.00 ile sabah 06.00 saatleri arasına kaydırılabilecektir.)      Bu nedenle çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet önlemleri alınacak ve onaylı trafik projesine göre gerekli trafik işaretlemesi yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.