GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2021 18:06   Güncelleme : 30-09-2021 18:06

TFF, Hendek Atatürk Stadyumu'nu bugün denetleyecek

Hendek Atatürk Stadı'nda ki yenileme çalışmaları nedeniyle ligde ki iç saha maçlarını Bolu ve Düzce'de oynamak zorunda kalan Hendekspor'da, stadyumda ki çalışmalarda sona yaklaşıldı. TFF'den görevli kişilerin bugün Hendek'e gelerek çalışmaları denetleyeceği öğrenildi.

TFF, Hendek Atatürk Stadyumu'nu bugün denetleyecek
Hendek Atatürk Stadı’nda ki yenileme çalışmaları nedeniyle ligde ki iç saha maçlarını Bolu ve Düzce'de oynamak zorunda kalan Hendekspor'da, stadyumda ki çalışmalarda sona yaklaşıldı. TFF'den görevli kişilerin bugün Hendek'e gelerek çalışmaları denetleyeceği öğrenildi.

Hendek Atatürk Stadı’nın profesyonel lig kriterlerine uygun hale getirilmesi için çalışmalar sürüyor. Soyunma odaları, hakem odaları gibi birçok alanda yenileme yapılırken tribünlerdeki kapasite arttırılması çalışmalarının ve turnike alanının tamamlanması sonrası Hendekspor taraftarları hem evine hem takımına kavuşacak.

TFF'den görevli kişilerin bugün Hendek'e gelerek Hendek Atatürk Stadyumu'nda ki çalışmaları kontrol edeceği bildirildi. Hendekspor, Stadyum'daki çalışmaların tamamlanmasının ardından TFF'den onay alındığı gibi lig de bu hafta karşılaşacağı Osmaniyespor maçını Hendek Atatürk Stadyumu'nda oynayacak.