GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-05-2022 19:10

Valilik duyurdu! TEM Otoyolunda çalışma başlıyor

Sakarya Valiliği, TEM (Anadolu) otoyolu Hendek ve Gümüşova kavşakları arasında gece saatlerinde yapılacak olan çalışmayla ilgili duyuru yayınladı

Valilik duyurdu! TEM Otoyolunda çalışma başlıyor

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü, TEM (Anadolu) Otoyolunun Hendek ile Gümüşova kavşakları arasında 11 Mayıs Çarşamba akşamı 22.00’den itibaren üst yapı yenileme çalışmalarına başlıyor.

Sakarya Valiliği’nin açıkladığı çalışma duyurusuna göre ilk olarak İstanbul istikameti 22.00 – 06.00 saatleri arasında kesimler halinde trafiğe kapatılacak. Bu saatler arasında trafik Ankara yönünden çift yönlü olarak devam edecek.

İstanbul istikametindeki çalışmalar tamamlandıktan sonra ise çalışmalar Ankara istikametinde başlayacak.

 

Valilik tarafından yapılan duyuru şu şekilde:

             “O-4 Otoyolu Hendek Kavşağı - Gümüşova (Kontrol Kesim no:O-4/21 ve O-4/22) arasında üst yapı yenileme çalışmaları yapılacaktır. Yapılacak çalışmalar esnasında Kuzey yol platformu (İstanbul istikameti) kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup; trafik diğer platformdan gidiş geliş olarak sağlanacaktır. Kuzey yolunda çalışmalar tamamlanınca Güney yol platformu (Ankara istikameti), kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup; diğer platform dan gidiş geliş olarak sağlanacaktır. Çalışmalar 11.05. 2022 Çarşamba günü saat 22.00 da başlayacaktır. (Her akşam 22.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında çalışma yapılacaktır” denilmektedir.

  Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları önemle rica olunur.”

EditörEditör