GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2021 14:39   Güncelleme : 14-10-2021 14:39

Yavuz açıkladı: Sakarya'ya 2023 yılına kadar 10 hastane yapılacak

Erenler ilçesinde bugün açılan yeni Pazar yerinde konuşma gerçekleştiren Ali İhsan Yavuz Sakarya'ya 2023 yılına kadar 10 hastane daha inşa edileceğini açıkladı.

Yavuz açıkladı: Sakarya'ya 2023 yılına kadar 10 hastane yapılacak
Erenler ilçesinde bugün açılan yeni Pazar yerinde konuşma gerçekleştiren Ali İhsan Yavuz Sakarya’ya 2023 yılına kadar 10 hastane daha inşa edileceğini açıkladı.

//Şevval Geçin//

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Yenikent Devlet Hastanesi’nden 12 katı büyüklüğünde hastaneye başladıklarını ifade ederek “Yenikent Devlet Hastanesi ilk AK Parti döneminin ilk hastanesiydi. O dönemler çok övünerek o hastaneyi anlattık. Biz bugün bir karar verdik o Yenikent devlet hastanesinden 10 tane daha bu şehre yaptırıyoruz. Hem de 2023 yılına kadar yaptırıyoruz” dedi.

AK Partili Yavuz, “Biz iktidara geldiğimiz yıllarda çok güzel bir hastane yaptık. Aslında projesini bizden önceki koalisyon hükümeti yapmaya başlamıştı ama başlayıp bitirmek tamamen bize nasip oldu. Çok da hızlı bitirmiştik çünkü Sakarya'da hastane adına bir şey kalmamıştı. O hastane Yenikent Devlet Hastanesi'ydi. İlk kez adam akıllı bir hastane yapımı Yenikent ile söz konusu oldu. Çok görkemli büyük bir hastaneydi. Şimdş 2023 yılına kadar 10 hastane yapmış olacağız. Birileri de Ali İhsan Bey “böyle diyor ancak bitsin ben siyaseti bırakacağım” diyorlar. Onu diyenleri çok gördük ama bırakmıyorlar. Onlar desinler biz yapmaya devam edeceğiz onlar konuşsunlar biz üretmeye devam edeceğiz. Kim ne derse desin biz bu işi yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.