SPOR
Giriş Tarihi : 14-10-2021 14:40   Güncelleme : 14-10-2021 14:40

Yavuz: Kim ne derse desin biz işimizi yapmaya devam edeceğiz

Erenler kapalı pazar yeri açılış töreninde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, 'Kim ne yaparsa yapsın, kim ne derse desin biz işimizi yapmaya devam edeceğiz.' dedi.

Yavuz: Kim ne derse desin biz işimizi yapmaya devam edeceğiz
Erenler kapalı pazar yeri açılış töreninde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, "Kim ne yaparsa yapsın, kim ne derse desin biz işimizi yapmaya devam edeceğiz." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Erenler kapalı pazar yeri açılış töreninde konuştu.

Yavuz, "Onlar sadece derler. Onlar desinler, biz yapmaya devam edeceğiz. Büyükşehir'de olduğu gibi, Serdivan, Adapazarı, Arifiye, Akyazı, Sapanca ve diğer ilçelerimizde olduğu gibi her yerde onlar konuşacak, hiçbir mahsuru yok. O konuşulanları da birisi servislemek için can atacak, birileri de algı operasyonu çekmek için her akşam masa başına kurulacak, fark etmez. Biz işimizi yapacağız. Kim ne yaparsa yapsın, kim ne derse desin biz işimizi yapmaya devam edeceğiz. Sakarya'yı daha yaşanabilir, daha marka bir şehir olması istikametinde iyi bir noktaya taşımak için el birliği içinde, birlik ve beraberlik ruhu içinde gece gündüz çalışmak üzere inşallah oralara taşıyacağız. Fevzi Başkanı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, Erenler halkına ve Sakaryamıza bu güzel hizmet alanının hayırlı olmasını diliyorum." dedi.