GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 23:49   Güncelleme : 11-06-2021 23:49

Yeni Camii önünde hayır lokması dağıttılar

Her hafta Cuma Namazı çıkışlarında Lokma Dağıtımı gerçekleştiren Türk Kızılay Sakarya Şubesi bu hafta SATSO Meclis Başkanı Talip KURİŞ'in adına #BirLokmaİyilik sloganı ile Hayır Lokması dağıttı.

Yeni Camii önünde hayır lokması dağıttılar
Her hafta Cuma Namazı çıkışlarında Lokma Dağıtımı gerçekleştiren Türk Kızılay Sakarya Şubesi bu hafta SATSO Meclis Başkanı Talip KURİŞ’in adına #BirLokmaİyilik sloganı ile Hayır Lokması dağıttı.

Hayır Lokması dağıtımı Cuma Namazı çıkışında Yeni Camii önünde devam etti. Vatandaşlar Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi aracından hayır lokmalarını aldılar. SATSO Meclis Başkanı Talip KURİŞ; “Bu hayrı yapmamızda vesile olan Kızılay’ın 153. Yaş gününe denk gelmesi bizlere ayrı bir heyecan ve mutluluk verdi. #BirLokmaİyilik diyerek yaptığımız bu hayrı Allah kabul etsin” dedi. Türk Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit TİRYAKİ ise “Ben bu anlamda çok teşekkür ediyorum, rabbim niyetlerini kabul etsin. SATSO Başkanı A. Akgün ALTUĞ ile başladığımız bu hafta ise SATSO Meclis Başkanı Talip KURİŞ ile devam ettiğimiz etkinliğimiz inşallah her hafta cuma günü uygun görülen bir camimizin önünde yapılmaya devam edecektir" dedi.Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte 1.000 kişilik lokma dağıtıldı.