YEREL
Giriş Tarihi : 17-11-2023 11:39

Adapazarı Belediyesi'nden sosyal destekte yeni bir adım daha

Sosyal Destek Hizmetleri çalışmalarıyla gönülleri fetheden Adapazarı Belediyesi ile Kızılay Adapazarı Şubesi arasında bir iş birliği protokolü daha imzalandı. Protokol kapsamında Yeğenler Caddesi’nde bir kıyafet paylaşma noktası oluşturulacak. Başkan Işıksu, “Güzel çalışmalara vesile olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Paylaşmaya değer anlayışımızla kıymetli çalışmalar yapmaya devam.” dedi.

Adapazarı Belediyesi'nden sosyal destekte yeni bir adım daha

Adapazarı Belediyesi her alanda örnek çalışmalara imza atmayı sürdürüyor. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışmaları kapsamında, Adapazarı’nda ihtiyaç sahibi resmî kurumlarca tespit edilen tüm vatandaşlara destek eli uzatılırken, STK’larla iş birlikleri de gerçekleştiriliyor. Toplumsal Yardımlaşma Marketi ve diğer sosyal yardımlaşma çalışmaları ile gönülleri fetheden Adapazarı Belediyesi son olarak Kızılay Adapazarı Şubesi ile bir iş birliği protokolü imzaladı. Kızılay Adapazarı Şubesi’nde gerçekleşen protokol imza programına, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sosyal Destek Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nilgün Akman, Özel Kalem Müdürü Evrim Örkmez Yetim, Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Hayrettin Uçkaç ve ekipleri katıldı.

Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Hayrettin Uçkaç, Adapazarı Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduklarını belirterek Başkan Mutlu Işıksu’ya teşekkür etti. Uçkaç, “Güzel birlikteliklerle hayırlı çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Protokol kapsamında Yeğenler Caddesi’nde bir kıyafet paylaşma noktası oluşturuyoruz. Ayrıca Adapazarı’mızın belirli bölgelerinde de kıyafet bağış kutuları yerleştirildi. Tüm bu çalışmalarda Adapazarı Belediyemizin destekleri var. Başkanımız Mutlu Işıksu’ya ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü kapsamında yapılan çalışmalarda çok hassas olduklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Biz en başından itibaren veren eli ile alan eli Yaradan bilsin yeter diyenlerdeniz. Şehrin kalbi Adapazarı’mızda bize ulaşan ve kamu kurumlarımızla ortaklaşa tespit ettiğimiz tüm ihtiyaç sahiplerine destek oluyoruz. Bambaşka bir duygudur güzelliklere vesile olmak, dua almak isteyenlere köprü olmak. Rabbim daim eylesin. Kızılay’ımıza, Hayrettin başkanımıza, güzel çalışmalara vesile olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Paylaşmaya değer anlayışımızla kıymetli çalışmalar yapmaya devam.” ifadelerini kullandı.Paylaşmaya Değer4Paylaşmaya Değer

AdminAdmin