YEREL
Giriş Tarihi : 12-09-2023 11:04

AK Kadınlar Adapazarı'ndaki yatırımları gezdi

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adapazarı’nda yapımı tamamlan yerlere ve yapımı devam eden projelere ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Kadınlar Adapazarı'ndaki yatırımları gezdi

AK Kadınlar Sakarya’nın merkezi Adapazarı’nda yapımı tamamlanarak hizmete alınmış çok sayıda projeleri ve yapımı devam eden çalışmaları ziyaret ederek yerinde inceledi.

Ziyaretlerine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ yu ziyaret ederek başlayan AK Kadınlara İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Nilgün Akman ve Meclis Üyesi Türkan Resuloğlu eşlik etti. Misafirperverliklerinden dolayı Başkan Turan ve yönetimi Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ ya teşekkür etti

Devam eden ziyaretlerinde AK Kadınlar Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı ilçesine yapılan ve şehrin gözdesi haline gelen Millet Bahçesi başta olmak üzere Uçak Kafe, Ters Ev, Çay Evi, Yöresel Ürünler, Kabak Evi ve Fidan AŞ satış noktalarında ziyaretlerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerine devam eden başkan Turan ve yönetim kurulu üyelerinin diğer durağı Ofis Sanat Merkezi ve Nehir Çikolata evi oldu. Ofis Sanat Merkezinde el emeği göz nuru ve dekoratif tasarımlarla yapılan kilimleri inceleyen AK Kadınlar yapılanlarla alakalı bilgi aldı. Hemen ardından Nehir Çikolatayı yeni hizmet binasında ziyaret eden Kadın Kolları çikolataların yapımı ile ilgili bilgiler aldı.

Devam eden ziyaretlerde Adapazarı Belediyesi tarafından hizmete alınan ve yapımı devam eden projeleri inceleyen Kadın Kollarının önce Çocuk Hakları Sokağı, Adapazarı Mutfak Sanatları Müzesi, Adapazarı Ticaret Müzesi, Menekşe Sanat Sokağı ve yapımı devam eden Ada Hayat Yerinde Kentsel Dönüşüm projesini inceledi.

Çalışmaları tamamlanan yerlerde yapılan incelemeler sonrası Ada Hayat projesinin yapımının devam ettiği yerde incelemelerde bulunan Başkan Turan ve yönetimine ziyaretlerinde, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Nilgün Akman, Yusuf Özden, Meclis Üyesi Türkan Resuloğlu ve Kentsel Tasarım Müdürü Nigar Bal eşlik etti. Çalışmalar hakkında bilgiler alan AK Kadınlar ziyaretlerini sonlandırdı.

İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve Yönetimi Adapazarı İlçemize yapılan ve yapılmakta olan hizmetlerden kalınan memnuniyeti dile getirerek “ bizlere ziyaretlerimiz sırasında eşlik eden Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Nilgün Akman, Yusuf Özden, Meclis Üyesi Türkan Resuloğlu ve Kentsel Tasarım Müdürü Nigar Bal a teşekkür ederiz” dedi.

AdminAdmin