SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2024 17:27   Güncelleme : 05-07-2024 17:28

Akif Yener ve Başkan Gökhan İn bir araya geldi

Onun Adı Efsane Sakarya, Ne Aşk Ne Hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı (Bu Kalp Seninle Sakaryaspor) gibi unutulmaz eserlerin bestecisi, ses sanatçısı ve parapiskolojist Akif Yener, Sakaryaspor’un yeni başkanı Gökhan İn'i Rüstemler Tesisleri'ndeki makam odasında ziyaret etti.

Akif Yener ve Başkan Gökhan İn bir araya geldi

Onun Adı Efsane Sakarya, Ne Aşk Ne Hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı (Bu Kalp Seninle Sakaryaspor) gibi unutulmaz eserlerin bestecisi, ses sanatçısı ve parapiskolojist Akif Yener, Sakaryaspor’un yeni başkanı Gökhan İn'i Rüstemler Tesisleri'ndeki makam odasında ziyaret etti. Uzun ve verimli geçen görüşmede Sakaryaspor’un tarihi, kulübün şu anki durumu, hedefler ve kültür-sanat üzerine derinlemesine konuşmalar yapıldı.

Akif Yener, yeni seçilen Başkan Gökhan İn’e başarı dileklerinde bulunarak şunları söyledi: “Yakın dostum Gökhan İn'in yeni görevinde başarılar dilerim. Kendisi çok hırslı, azimli, samimi ve çalışkan bir insandır. Gökhan Başkan’ın döneminde Sakaryaspor'un büyük başarılara imza atacağına gönülden inanıyorum. Yönetimiyle birlikte aldığı yeni revizyon kararlarıyla sistemin çok daha iyi işleyeceğine eminim. Her şartta ve surette yanında olduğumu bir kez daha ifade ederek, Gökhan İn başkan Sakaryaspor şampiyon diyorum.”

Sakaryaspor Başkanı Gökhan İn ise ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sakarya için tarihte ilk şarkıyı yapan ve Sakaryaspor'un 50. yılında ‘Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’ gibi tescilli şarkı ve marşlarıyla Sakarya ve Sakaryasporluların gönlünde taht kurmuş sanatçımız Akif Yener’e teşekkür ediyorum. Bu sezon Akif Yener marşlarıyla coşacağımızı şimdiden söyleyebilirim” dedi.

AdminAdmin