YEREL
Giriş Tarihi : 24-05-2023 13:25

Başkan Yüce: "28 Mayıs'ta zafer türküleri söyleyeceğiz"

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, makam aracı TOGG ile indiği Hendek meydanında "zafer" mesajı vererek, "Hendek ilk turda parlamentoyla güçlü bir mesaj vermişti ve şimdi bunu 28 Mayıs'ta taçlandıracaktır. Biz o gün Allah'ın izniyle zafer türküleri söyleyeceğiz" dedi.

Başkan Yüce:

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SKM programları kapsamında seçim çalışmalarına hız verdi. Son olarak makam aracı yerli otomobil TOGG ile Hendek meydanına inen Yüce'ye ilgi yoğun oldu. Meydanda makam aracını alkışlarla karşılayan vatandaşlar Yüce ile kucaklaştı, sohbet etti.

Bölge halkının taleplerini ve düşüncelerini dinleyen Başkan Yüce'ye ziyaretleri boyunca AK Parti Milletvekili Ali İnci, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Hendek Belediye Başkanvekili Hüdaverdi Bahadır, teşkilatların ilçe başkanları, STK'lar ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. İlçe merkezinde sevgi gösterileriyle karşılanan heyet 28 Mayıs'ta yapılacak seçimler için güçlü bir mesaj verdi.

Yüce, ilçe merkezinden sonra Hendek Muhtarlar Derneği ve Hendek Belediyesi'ni ziyaret etti. Esnaflara seslenen Yüce, 14 Mayıs'ta Hendek'in parlamentoda verdiği güçlü desteği 28 Mayıs'ta taçlandıracaklarını söyledi. "O gün zafer türküleri söyleyeceğiz. Yine halkımızla kucaklaşacak, yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz. Sakarya'mızı Türkiye Yüzyılı'na hazır, güçlü bir şehir olarak inşa edeceğiz" diye konuşan Yüce, rekor düzeyde katılım sağlayarak AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teveccüh gösteren Hendek halkına teşekkür etti.

AdminAdmin