SİYASET
Giriş Tarihi : 20-05-2023 16:33   Güncelleme : 20-05-2023 16:33

Bomba Kılıçdaroğlu itirafı! Kürdistan sözleri dikkat çekti

Haber 7 - 7'li masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na PKK Terör Örgütü'nden peş peşe destek açıklamaları gelmeye devam ediyor. KCK/PKK terör örgütü elebaşı Ronahi Serhat kod adlı Filiz Duman, Kılıçdaroğlu'nun sadece CHP'nin adayı olmadığını söyledi.

Bomba Kılıçdaroğlu itirafı! Kürdistan sözleri dikkat çekti

14 Mayıs seçimlerinden önce peş peşe Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklamalarında bulunan PKK terör örgütünün elebaşları, seçimin ikinci tura kalmasının ardından da desteklerini sürdüyor.

BİR ELEBAŞINDAN DAHA DESTEK

PKK terör örgütü elebaşı Ronahi Serhat kod adlı Filiz Duman Kılıçdaroğlu'na destek açıklamasında, "Kılıçdaroğlu artık sadece CHP'nin, Millet İttifakı'nın adayı olarak seçime girmiyor. 14 Mayıs seçiminde Kürdistan'ın tamamından Türkiye'nin yarısından oy almış halkın adayı olarak yarışıyor." ifadelerini kullandı.

HDP'den Kılıçdaroğluna salvolar! 'Kılıçdaroğlu bizsiz bir şey yapamaz...HDP'den Kılıçdaroğluna salvolar! "Kılıçdaroğlu bizsiz bir şey yapamaz...

Kırmızı bültenle aranan PKK elebaşı Remzi Kartal: Oylarımızı Kılıçdaroğlu'na vermeliyizKırmızı bültenle aranan PKK elebaşı Remzi Kartal: Oylarımızı Kılıçdaroğlu'na vermeliyiz

Muharrem İnce'den CHP'ye: FETÖ ve PKK ile verdiğiniz görüntü görülmez sandınızMuharrem İnce'den CHP'ye: FETÖ ve PKK ile verdiğiniz görüntü görülmez sandınız

"MASA KENDİNİ İYİ ANLATAMADI"

Terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Duran Kalkan, sığındığı mağaradan yayınladığı videoda, 14 Mayıs seçimleri üzerinden ittifak kurdukları masa bileşenlerine kendilerini iyi anlatamadıklarını salık verirken ittifaka devam edecekleri sinyalini de verdi.

Terör örgütü PKK'nın kanalına konuşan Duran Kalkan, "Muhalefet çok fazla sonuç alır gibi gözüküyordu ama tam tersine hayal kırıklığı ortaya çıktı" diyerek seçim sonuçlarının kendilerini üzdüğünü itiraf etti.

KIZILELMACI TURANCI ERDOĞAN'A KARŞI KILIÇDAROĞLU'NA DESTEĞE DEVAM!

Terörist Kalkan şunları söyledi: AK Parti-MHP faşizmi milliyetçi, şöven, turancı, kızılelmacı zihniyetle siyaseti her bakımdan topluma hakim kılmaya çalışıyor. Eğitimi, sanatı, edebiyatı bu temelde geliştiriyor, ekonomiyi maliyeyi buraya harcıyor.

 

AdminAdmin