SİYASET
Giriş Tarihi : 20-05-2023 16:31   Güncelleme : 20-05-2023 16:31

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Haber 7 - Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Adıyaman'da deprem bölgesinde konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Erdoğan'in açıklamalarından satır başları:

Adıyamanlı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Resmi rakamı sordum. Alanda 40 bin katılım. Aramıza kimsenin girmesine müsaade etmiyoruz.

Gazetelerden milletimize hakaret ediyorlar. 'Meğer milletin karnı 'Togg'muş' diye manşetler atıyorlar. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adıyaman'da konteyner kent ziyaretinde açıklamalarda bulunuyor.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar...

Muhterem Adıyamanlılar öyle önemli günler vardır ki... Çok düşünüp öyle karar verilmeli. 6 Şubat felaketinin ardından enkazlar kaldırılmış, barınma ihtiyaçları önce çadırlar sonra konteynerler olarak hayata geçirilmiş daha sonra da konut çalışmasıyla da depremin bütün felaketlerini ortadan kaldıracak bir karar olmuştur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde başta Erdoğan olmak üzere onunla birlikte çalışanlar, bakanlar, halkımız üzerine düşeni gerçekleştirmişlerdir.

"28 MAYIS İSE MÜHRÜN VURULDUĞU GÜN OLACAKTIR"

102 günde bu felaketten çıkan başka ülke yoktur. Şu an Seçim süreci yaşanmaktadır. Seçim sürecinin birinci aşaması 14 Mayıs akşamında gerçekleşmiştir, 2. aşaması 28 Mayıs'ta gerçekleşecektir. İlk aşamada Cumhur İttifakı yüksek bir başarı elde etmiştir. 28 Mayıs ise mührün vurulduğu gün olacaktır. 28 Mayıs'ta iki aday var ama milletimizin gönlündeki aday Erdoğan'dır. Bugüne kadar yapılmış olan hizmetleri sürdürebilmek için 28 Mayıs seçimleri çok daha önem arz eder hale gelmiştir.

İkinci mührü vurma zamanı 28 Mayıs'tır. Mührü elinize alın koşa koşa alayınız sandığa gidin. 28 Mayıs'ta mührü elinize alacaksınız, iki adaydan Recep Tayyip Erdoğan'a Erdoğan yoluna devam et diyeceksin. İstanbul'un fethinde yola devam diyeceksiniz.

AdminAdmin