SPOR
Giriş Tarihi : 24-10-2022 13:04   Güncelleme : 24-10-2022 13:04

Hasan Çavuşoğlu: Herkesin hoşuna gitmeyebilir

Tüm Spor - Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 2-2 biten Galatasaray maçının ardından verdiği demeçte, rakibin 10 kişi kalması ve Farioli'nin değişiklikleriyle maça tutunduklarını söyledi.

Hasan Çavuşoğlu: Herkesin hoşuna gitmeyebilir

Corendon Alanyaspor, Galatasaray deplasmanında 2-0 geriye düştüğü maçtan 2-2'lik beraberlikle ayrıldı.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İkinci yarıdaki oyunla beraberliğin geldiğini söyleyen Çavuşoğlu, "Yine rakibe iki tane güzel ikram yaptık. Basit hatalardı ve gol oldu zaten. İlk yarı çekişmeyle geçti, Galatasaray tartışmasız büyük bir kulüp. İkinci yarı hocamızın değişiklikleriyle başladı. Rakibin de eksik olmasıyla top tamamen bizdeydi. 2-2 berabere bitti, her iki takımın oyuncularını da tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Hakemlerle ilgili eleştirilerin normal olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, "Her zaman her yerde tepkiler olur, herkesin hoşuna gitmeyebilir. Bunlar futbolda olan şeyler. Ben hakemlerle ilgili en az konuşan başkanım herhalde. Başkanlar, teknik heyetler, futbolcular gibi hakemler de hata yaparlar. Bunlar her zaman futbolun içinde olacak." dedi.

Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur'un hafta içi düzenlediği basın toplantısıyla ilgili yöneltilen bir sorunun ardından Hasan Çavuşoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Geçen hafta Antalyaspor maçında çok iyi oynadık, bugün de devamını bekliyorduk ama iki kişisel hatadan geriye düştük. Rakibin eksik kalması ve oyuncu değişiklikleriyle oyunu kontrol altına aldık. Bunlar futbolda var. Ben hiçbir başkanımızın, yöneticimizin açıklamasıyla ilgili yorum yapmam. Görüşlere saygı duyarım ama kimsenin açıklamalarıyla ilgili yorum yapmam. Erden Timur kardeşimizi çok severim çok iyi biri, görüşlerine saygı duyuyorum."

AdminAdmin