SİYASET
Giriş Tarihi : 02-07-2024 12:14

MHP Akyazı ilçe başkanı Sofuoğlu’ndan itidal çağrısı

MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Kayseri'deki taciz olayı ve Suriye sınırında yaşanan olumsuz gelişmeler üzerine açıklama yaparak, itidal çağrısı yaptı.

MHP Akyazı ilçe başkanı Sofuoğlu’ndan itidal çağrısı

MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, "Kayseri'de yaşanan olaylar ve  Suriye El Bab'da Şanlı Bayrağımıza ve Tırlarımıza yapılan şerefsizce saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Alçakça yapılan saldırıların arkasında hain bölücü terör örgütü Pkk ve onu besleyen Türk düşmanı devletlerin olduğu aşikardır. Bu yapılan saldırıların hain terör örgütü ve destekçilerinden misli ile karşılık verileceğinden hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın. TÜRK Devleti çok büyüktür, birlik ve beraberliğimizi huzurumuzu kaçırmak isteyenleri Kahru Perişan edecek kudrete sahiptir.

Bu vesile ile yaşanan olaylar ilçemizde  misafirlerimiz olan Suriyeli vatandaşlara yönelik provakatif eylemlere dönüştüğünü görmekteyiz. Herşeyden evvel Biz Büyük TÜRK Milletiyiz, Zalime Yavuz, Mazluma Yunus'uz. Dili, Dini, Irkı farketmeksizin mazluma kapılarını açan Zalime dur diyen bir ecdadın nesliyiz. Pkk ve Türk Düşmanları tarafından Ülkemizde, ve Bölgemizde fitili ateşlenmek istenen fitneye geçit vermeyelim.

Bu vesile ile Vatandaşlarımızı provakötör grişimlere alet olmamaya, sağ duyulu olmaya davet ediyorum.

İhtiyaç halinde Büyük TÜRK Devleti her şeyi yapabilecek güce, kabiliyete ve kudrete sahiptir.

Zalimin oyunlarına gelmeyelim Sağduyulu olalım!" ifadelerini kullandı.

AdminAdmin