SİYASET
Giriş Tarihi : 02-07-2024 13:25

Milletvekili İnci; Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kızılcahamam'da bir araya geldi

Ankara Kızılcahamam'da devam eden AK Parti Kampı'nda, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, açıklamalarda bulundu.

Milletvekili İnci; Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kızılcahamam'da bir araya geldi

AK Parti Sakarya MilletvekiliAli İnci, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, bakanlar ve belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildiğini belirtti. İnci, "AK Parti olarak yerelden genele uzanan başarı hikayemizi her zaman bir adım ileriye taşıyarak yolumuza devam edeceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayret temaları ile şekillenen AK Parti belediyeciliği, milletimize en iyi hizmetleri sunmaya, en iyi projeleri üretmeye devam edecektir" dedi.

Toplantıların, istişare kültürünü ve sorumluluk anlayışını pekiştirerek milletle aralarındaki gönül bağlarını güçlendirdiğini vurgulayan İnci, "Bu toplantılarımızın ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum," ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da vurguladığı gibi, AK Parti'nin yerelden genele uzanan başarı hikayesinin devam edeceğini belirten İnci, çalışmaların hız kesmeden süreceğini dile getirdi.

AdminAdmin