YEREL
Giriş Tarihi : 20-11-2023 11:40   Güncelleme : 20-11-2023 11:42

CHPli Başkan Sapanca Belediyesi'ne veryansın etti: "Türkiye yüzyılını böyle karşılayamazsınız"

CHP Sapanca Gençlik Kolları Başkanı Mert Yıldırım, sosyal medya platformu X üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada, ilçe belediyesine ağır eleştiriler yöneltti.

CHPli Başkan Sapanca Belediyesi'ne veryansın etti:

Son zamanlarda Sakarya'yı etkisi altına alan yağışlar, ilçedeki bazı noktalarda taşkınlara sebep oldu. Yağmur nedeniyle meydana gelen aksamalardan Sapanca İlçesi de nasibini alınca, ilçede olup biteni fotoğraflayan Başkan Yıldırım ise bu durumu sert sözlerle eleştirdi. 

Sapanca'nın her yağışta bu tip durumları yaşadığını iddia eden Yıldırım, "Hem de sorun ve çözümü belliyken yaşıyor! Köy görünüyor, yolu yöntemi ortada, kılavuz da var; ama bu görüntüler nakarat gibi hep karşımızda. Oysa Sapanca'nın köstebek yuvasına dönmesi, bu taşkınları yaşaması kader değil! Güzelim sapanca alt yapı, üst yapı gibi en temel sorunlarını çözemeyen, her defasında bu görüntülere sırtını dönerek bahaneler üreten AKP'li bir Belediyeye maruzdur.

" Türkiye yüzyılını böyle karşılayamazsınız"

 Sapanca, çaresizlik ve çözümsüzlüğe mahkûm edilmiştir. Yapılacaklar bellidir. Türkiye Yüzyılı'nı böyle karşılayamazsınız! Her yağmurda, yasattıklarınızı Sapanca Halkı bir oyun ya da 'survivor' zannetmiyor! Bir kenara yazıyor. Bıkmadan usanmadan söylemeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

AdminAdmin