YEREL
Giriş Tarihi : 26-05-2022 15:05

SATSO'dan yeni hizmet binalarına görkemli açılış

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilen "Tek Durak Ofis Hizmet Binaları"nın açılışı, SATSO Hizmet Kampüsü gerçekleştirilen törenle gerçekleştirildi.

SATSO'dan yeni hizmet binalarına görkemli açılış

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş'in ev sahipliğindeki törene TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya haberleri">Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, SAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Siyasi Partilerin İl Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Sakarya ili ve Çevre İllerin Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları, Resmi Kurumların İl Müdürleri, Oda/Borsa Meclis Üyeleri ile çok sayıda basın mensubu iştirak ettiler.

SAKARYA ÖZEL BİR KENT
SATSO Hizmet Kampüsü bahçesindeki törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya'nın alın teriyle yükseldiğini vurgulayarak şunları dile getirdi: "Salgın süreci ile mücadelenin ardından yeni bir dünya düzenine hazırlanıyoruz. Teknoloji ve dijitalleşmenin hakim olduğu küresel ekonomide, yeni dönemin iş dünyamıza sunduğu fırsatlara odaklanmak durumundayız. Biz bu noktada Sakarya iş dünyasının çatı örgütü olarak birlik başkanımız öncülüğünde başladığımız çalışmalara devam ediyoruz.

ErenEren